کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1

برای کسانی که تمایل ندارند عکس خود و عزیزان‌شان در مکان‌های همگانی و … در معرض دید باشد فراوان مناسب است. بدنه‌ی با اهمیت این کیف پول هم محل قرارگیری اسکناس‌های شما است. این کیف پول جیبی بسیار زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این نوع چرم بیش تر از گونه دباغی شده با گیاه است. پباده سازی جور LpK 16 مضاعف معمولی و شکیل بوده که همین فرمان سبب محبوبیت آن می‌شود. «کیف پول جیبی چرم ارگانیک کهن چرم نوع LpK16» در عین جادار بودن مضاعف سبک و خوش‌دست است. جهت نگهداری بهتر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و بسیار آفتاب به زمان طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید. محصولات دیرین چرم بیشتراز جمله این محصول شامل 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت‌نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف با طرح ساده‌ی خود دوست داستنی افراد ساده‌پسند است. رنگ مشکی و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. پباده سازی مضاعف کاربردی که مشتمل بر دو لت می‌باشد که هر یک دارنده جای کارت به چهره افقی و عمودی و بدنه‌ی حیاتی جای اسکناس است. این کیف پول جیبی دوچندان زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و چرم طبیعی گزینه استفاده در این کیف بیش تر از مدل چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. پباده سازی مدل LpK 1-3 بسیار بی آلایش و شکیل بوده که همین دستور سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. توصیه ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی کهن چرم مدل LpK1-3» می‌باشد که در‌عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است. لپ تاپ مراقبت خوب تر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و زیاد آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید. تولید ها دیرین چرم بیشتراز جمله این محصول مشتمل بر 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
طراحی «کیف پول پارینه چرم گونه aw18» بیشتراز گونه بیاله فرنگی (سنتتیک مقاوم بیش تر از گونه ضخیم و لطیف)، با رنگ قهوه‌ای سوخته، ابعاد 9.5 × 18 × 2 سانتی‌متر و زیاد معمولی و شکیل می‌باشد که همین فرمان سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. پباده سازی زیاد کاربردی این کیف کتی که مشتمل بر دو لت و یک صفحه چسبیده به یک کدام از از لت‌هاست مانند؛ کتاب یا دفترچه‌ای میباشد که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی از از لت‌های این کیف پول جهت قراردادن اسکناس است که روی خود چهار جای کارت و یک جای عکس داراست و لت دیگر شامل یک زیپ و جای اسکناس است. همینطور صفحه‌ای که در وسط روی یکی‌از بیش تر از لت‌ها تعبیه شده، یک جای عکس دارد. این محصول در عین جاداربودن زیاد سبک و خوش‌دست است و ازاین‌رو خواهان زیادی دارد. جهت نگهداری خوب تر و سالم‌ماندن این محصولات، از قراردادنشان در معرض حرارت بی واسطه و دوچندان آفتاب به زمان طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل پرهیز کنید. برای تمیزکردن کیف از هیچ دسته آستون یا اسپری‌ تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
یکی از بهترین کیف پول‌های مردانه و زنانه را برند ایرانی و معتبر «دُرسا» (Dorsa) پباده سازی و ساخت می‌کند. این کیف با نام «11274» شناخته می‌شود. کیف از چرم طبیعی ساخته شده است. با اعتنا به رنگ مشکی 11274 می‌توانید این کیف را با وسایل و لباس‌های مشکی و سفیدتان ست کنید. کیف پول درسا 11274 با اعتنا به ابعاد 22 × 13.5 × 4 سانتی‌متری‌اش برای به همراه داشتن مضاعف مطلوب به لحاظ می‌رسد. این کیف را می‌توانید در جیب کت خودتان هم قرار بدهید. کیف با یک زیپ محکم باز و بسته می‌شود. برای مراقبت کارت اعتباری در این کیف 8 محفظه در لحاظ گرفته شده است. با وجود چنین ظرفیتی بیشتر کارت‌های بانکی شما همیشه همراهتان خواهد بود. کارت ویزیت‌های حساس شما با وجود 4 محل محافظت گم نخواهند شد. در طراحی این کیف به‌جز این محفظه‌ها برای حفظ سکه نیز فکر شده است. با وجود چنین محفظه‌هایی دیگر صدای تکان میل کردن سکه‌ها را نمی‌شنوید. برای این‌که اسکناس‌های خودتان را دسته‌بندی کنید، سه محفظه‌ی اسکناس در اختیار دارید. با توجه به این دسته‌بندی برای پیدا کردن اسکناس‌های موردنظرتان وقت زیادی واجب ندارید. برای این‌که هنگام پیاده‌روی راحت‌تر باشید یک بند چرمی به این کیف متصل شده است. این بند در صورت ما یحتاج بیش تر از کیف جدا می‌شود. روی کیف نشان تجاری درسا چشم می‌شود. کیف بیشتراز جنس چرم گاوی ساخته شده و یک لایه چاپ لیزارد روی خودش دارد. خرید کیف پول درسا 11274 با در حیث داشتن اندازه‌ی نه‌چندان بزرگ، محفظه‌های مضاعف و کاربردی و جنس چرم گاوی و مرغوبش منطقی خواهد بود. این کیف برای هدیه دادن به افرادی که دوستشان دارید گزینه‌ی مناسبی است.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصولات چرمي شامل كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصولات خود را از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولید ها بسيار مدرن بوده و از جديدترين خط مش ها براي تهيه محصولات به کار گیری مي شود.كيف پول زنانه صدف داراي سه فضاي تفكيكي جهت اسكناس و سكه و ده عدد جا كارتي و سه آلبوم جا ي عكس مي باشد.جنس اين كيف بیشتراز چرم طبيعي می باشد و با قفل ناخني بسته مي شود.هم چنين صدف داراي يك فضا در پشت كيف كه با زيپ باز و بسته ميشود.
چرم ماده‌ای با استمرار و مرغوب در صنعت کیف و کفش است. چرم طبیعی از پوست حیواناتی چون گاو و بز تنظیم می‌شود. طیف رنگی‌ای که بیش تر از چرم به‌دست می‌‌آید مضاعف متنوع است. «کيف پول گالري ستاک کد 81022» به‌صورت کیف پول کتی چشم می‌شود. این محصول بیشتراز چرم گاوی مرغوب تهیه و تنظیم شده و اندازه‌ای که برای این کیف‌پول درنظرگرفته شده، حدود 20 × 10.5 سانتی‌متر است. اقسام مختلفی که برای این محصول درنظر گرفته شده شامل؛ فضای داخلی کیف دربرگیرنده یک عدد جیب داخلی و یک عدد زیپ می‌شود. همچنین برای قسمت خارجی کیف، سه عدد جیب کوچک مطلوب برای عکس و سکه در حیث گرفته شده است. قفل موردنظر برای محصول مذکور، بیشتراز جنس چرم و به‌حالت زبانه میباشد و علاوه بر حفاظت زیبایی خاصی به کیف داده است. این محصول می‌تواند گزینه خیر و خوبی برای هدیه به افراد جوان و یا همسرتان باشد.
بعضی افراد قبل از آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم نوع LW8-1» از جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارای تعداد مضاعف کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… پباده سازی شده است. سادگی این کیف وسیع ترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. به کار گیری بیشتراز چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در تولید این کیف، حافظه شما را از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که در صورتیکه چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارنده دو جای اختصاصی اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای منحصربه‌فرد کارت اعتباری است. ارتفاع و پهنا آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در حالت خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم پباده سازی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف بیشتراز زیپ یا این که قفل استفاده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که از آن با اسامی نظیر کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار دریافت کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ قهوه‌ای واضح به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را ذیل تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول بی آلایش و بادوام، از جمله کیف‌هایی میباشد که میتواند باب سلیقه‌ی افراد ساده پسند و باشد.
بعضی افراد قبل از آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم مدل LW8-1» بیش تر از جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارنده تعداد مضاعف کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… پباده سازی شده است. آسانی این کیف بزرگترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. فایده بیشتراز چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در ایجا این کیف، حافظه شما را بیشتراز کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که در صورتی چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارنده دو جای منحصربه‌فرد اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای مخصوص کارت اعتباری است. طول و پهنا آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در حالت خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم طراحی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا قفل فایده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیشتراز آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌بر قرار تصاحب کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مطلوب هستند. رنگ قهوه‌ای واضح به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را ذیل تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول بی آلایش و بادوام، بیش تر از جمله کیف‌هایی هست که می تواند باب سلیقه‌ی افراد ساده پسند و باشد.
“كيف‌ پول مردانه چرم طبيعي گليما دسته 244” توليد گروه طراحي گليما، بیش تر از چرم طبيعي و كاملا دست ساز میباشد كه با نخ ابريشم و دوخت هاي بسيار ظريف ساخته شده است. دست ساز بودن محصول انرژي و عشق هنرمند سازنده را به شما منتقل مي كند، كه با اعتنا به زندگي خشك و صنعتي امروز، ميتواند بسيار دیدنی باشد. اين كيف 6 جاي كارت و يك جاي پول دارد. كيف هاي گليما در تيراژ پايين توليد مي شوند،به همين دليل مناسب سليقه ي كساني میباشد كه به خاص بودن و تك بودن اهميت مي دهند. دوام چرم و لذت فایده از يك محصول دست ساز آن را به كالايي تبديل مي كند كه دوران دوران زيادي همراه شما خواهد بود.
ظاهر فراوان کاربردی کیف پول چرم ارگانیک دیرین چرم دسته LpK1-2 دربرگیرنده دو لت است. هر یک بیشتراز این لت‌ها دارای جای کارت به شکل افقی و عمودی و بدنه‌ی دارای اهمیت جای اسکناس است. کیف پول چرم ارگانیک کهن‌چرم نوع LpK1-2 با طرح ساده‌ی خود محبوب افراد ساده‌پسند می باشد و رنگ سنگین و قهوه‌ای آن با طولانی تر طیف‌های رنگی هم‌خوانی داشته و قابل ست کردن است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و چرم طبیعی گزینه فایده در این کیف از مدل چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. پباده سازی جور LpK 1-2 فراوان بی آلایش و شکیل بوده که همین فرمان باعث محبوبیت آن می‌شود. توصیه ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی قدیمی چرم گونه LpK1-2» می‌باشد که در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است. جهت محافظت بهتر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و دوچندان آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی نظیر ذیل شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ جور آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

کیف پول مدل «122003-19» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather Ciry) نمونه‌ای جذاب برای بانوان میباشد که از انواع کتی یا پاسپورتی به‌حساب می‌آید. این کیف پول از چرم ارگانیک ساخته شده میباشد و رنگ دوچندان زیبای زرد خردلی دارد. این کیف دلخواه خانم‌هایی میباشد که گاهی فقط کیف پول به دست می‌گیرند. این کیف به صورت دوبل می باشد که در یک لایه، دارای محلی برای نگهداری عکس، سه زیپ برای نگهداری سکه و دو شکاف برای قرارگیری اسکناس است. در قسمت دوم، نیز باز محلی برای عکس تعبیه شده میباشد و تعداد چهار شیار برای قراردادن کارت‌های عابر بانک و ویزیت دارد. همچنین بیش تر از یک شکاف دیگر برای نگهداری اسکناس منفعت می‌برد. این کیف حجم مناسبی برای حمل پول و حتی کاغذهای یادداشت ملازم دارااست که میتواند به‌عنوان کیف دستی کوچک در خریدهای روزانه هم همراهتان باشد. این کیف بدنه‌ی نرم و ظاهر گیرایی داراست و می‌توان آن را با کیف دستی یا با رنگ شال به‌تنهایی ست کرد.
جاكارتي تمام دست دوز «edgallary» (اي دي گالري) نوع «N4» با طراحي بی آلایش و شيك از چرم طبيعي بز تهيه شده است. اين چرم، نرم‌تر بیش تر از چرم گاو بوده و دلخواه براي توليد انواع صنايع دستي است. محصولات edgallary با تكنيك دوخت دو طرفه تهيه شده كه چرخ‌هاي خياطي صنعتي کار کشته به توليد آن نيستند.جاكارتي چرمي N4، گنجايش 3 كارت هوشمند در هر طرف، در مجموع 6 كارت هوشمند، و يك پاكت جاي بيزينس كارت در نماي بيروني كيف را دارا مي باشد. شركت edgallary اين محصول را در دو رنگ به صورت زير طراحي كرده است:
1- نماي بيروي بیشتراز چرم مشكي و قسمت مياني داخلي از جير سبز آب
2- يك طرف كيف بیش تر از چرم صورتي و طرف ديگر كيف از جير نوك مداديبرند شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی پباده سازی و تولید اکسسوری‌های چرم قدمت زیادی داراست و در تولیدها خویش بیشتراز چرم ارگانیک بهره می‌برد. کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) با دسته (1182) نیز یکی‌از از تولیدات این مارک آشنا به چهره چرمی است که گزینش ایده‌آل برای آقایان و خانم‌های خوش‌سلیقه قلمداد خواهد شد. این کیف پول به شکل کتی یا این که به اصطلاح پالتویی پباده سازی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول (1182) در ابعاد 10 × 18.5 × 2 سانتی‌متر می باشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم طبیعی از نوع گاوی با طرح لیزارد دارد و مرحله براق آن جذابیت زیادی ایجاد کرده است. این کیف به چهره کتابی یا ساده باز خواهد شد و بر روی آن مارک درسا به زیبایی به صورت فلزی قرار گرفته است. طرح مشکی و براق با رگه‌هایی به روی چرم، ظاهر این کیف را تا حد متعددی به چهره مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان �